AMJ Gruppen - logo
AMJ Gruppen - toppbanner

Om oss

Målsetting

AMJ Gruppens målsetting er ekspansjon innenfor restaurantbransjen samt langsiktige investeringer i gode næringseiendommer. Vi skal ha topp resultater og hele tiden jobbe med å utvikle oss selv og våre bedrifter til å bli bedre. Ledere og nøkkelpersonal skal ha muligheten til å tjene bra - enten gjennom bonuser eller eierskap og derav utbytter.

Spilleregler

  • Vi skal gjøre hverandre gode
  • Vi skal ha stor takhøyde og sterke tær
  • Det er ingen skam å snu i tide
  • Vi skal ha god kontroll og hele tiden lete etter gull
  • Hos oss skal vi bry oss om hverandre og våre felles nærmeste
  • Vi skal gi tydelig feedback og diskutere oss frem til gode avgjørelser
  • Vi skal hele tiden oppsøke læring og fornyelse
  • Vi skal skape gode konsepter og trygge arbeidsplasser

Ansatte på hovedkontoret i Bodø:

Alf Mangor Johannessen

Eier og grunder

930 29 555

alf.mangor@peppes.no

Øyvind G. Killi

Driftsdirektør

934 69 269

oyvind@amjmanagement.no

Hanne Lindqvist

Opening & Concept Manager Burger King Nord Norge - AMJ Gruppen

hanne.lindqvist@burgerking.no

911 46 924

Børge Strøm

Drifts- og konseptansvarlig AMJ Gruppen

480 03 271

borge@amjmanagement.no

Rasmus J. Skoglund

Mat & menyutvikler AMJ Gruppen

902 04 523

rasmus@amjmanagement.no

Gunnar Sundan

Økonomi-/ adm. sjef

480 41 790

gunnar@amjmanagement.no

Birthe Hansen

Økonomi medarbeider

birthe@amjmanagement.no

Tone Mikalsen

Økonomi medarbeider

al306@peppes.no

Marianne Birkelund Antonsen

Økonomi medarbeider

marianne@amjmanagement.no

Peppes pizza Bryggerkaia Din plass Arctic Edge Burger King Du Verden Mathavna
Opphavsrett © 2009 AMJ GRUPPEN